Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Nevydařená sezona a finanční krize

Tato sezona se nám nepovedla jak by jsme si všichni přáli, musíme si to tak říct, bohužel tím že jsme nevyhráli titul dostali jsme se do finančních potíží, proto jsme museli dát dolu platy, nemůže si zahrávat s osudem klubu, kdyby jsme nechali platy a nevyhráli titul, bylo by to dost špatné!! Doufám že toto všichni pochopíte, zůstanete věrný Spartaku, pokusíme se vyhrát titul i když to bude těžké a bude vše zas tak jak má =) Spartak do toho =) Jinak děkuju všem za sezonu, ačkoli né uplně vydařenou tak jak bych si představoval ale i tak jsem Vám moc vděčnej!! =)

Jinak gratulujeme OSK Podolie k zisku titulu....

Další úspěšná sezona za náma

Děkuju všem co se podíleli na úspěších Spartaku, dosáhli jsme opět titulu a ještě k tomu jako malý bonus finále poháru :) děkuju všem :)

 

Nový spoluhráč

Chtěl bych přivítat v našem týmu nového hráče kterým je záložník C@rŁo$ F@br€g@s! Přeju mu hodně štěstí a snad tu s náma vydrží co nejdéle, včera poprvé oblékl dres Spartaku a vyhráli jsme :) jen tak dále !!!


Titul

Děkuju všem hráčům za titul, jenom mě mrzí že se nám nepřipsali peníze za titul! Je to nespravedlivý ale tyto peníze už asi nikdy neuvidíme, admin řekl že jsme se postavili az to nový stadák, přitom blue už máme asi 2sezonu, prostě nemá cenu komentovat, jak se to stane ještě jednou, na futbalu končím, říkám to tady oficiálně a zcela otevřeně :)

 

Omluva naší brankářský jedničce Ibymu

Zde se oficiálně omlouváme za chybu v tabulce historii, úspěchu jednotlivců, Iby tam měl 5krát že byj nej golman a přitom byl 6krát! Takže se omlouváme, selhal lidský faktor :D

 

Nová sezona

Děkuju všem za krásnou dramatickou sezonu kterou jsme završili titulem, zpočátku to vypadalo jasně ale poté se nám trochu přestalo dařit a dýchali nám na záda Michalovce, zdramatizovali souboj o titul ale nedotáhli ho do úspěšného konce. Tuto sezonu můžeme získat zlatý hatrrick!! 3tituly po sobě :-) tak jdeme do tohoooooooo!!

A ještě gratuluji obránci RKK za to že se stal nejlepším obráncem ligy ,-)

 

 

Velmi úspěšná sezona

Takže s radostí můžu oznámit že máme další titul a to už třetí a poprvé jsme vyhráli i pohár, takže za letošní sezonu si připisujeme double, co šlo vyhrát, to vyhrál Spartak!! Děkuju všem co se podíleli na tomto úspěchu a doufám že letos budeme opět bojovat o nejvyšší příčky.

Dále bych chtěl poblahopřát našemu brankáři Ibymu který už byl 5krát vyhlášen nejlepším brankářem celé ligy, dopomáhá mu k tomu určitě i obranu které bych chtěl taky poděkovat.

Do týmu přišel nový obránce Filip Foltín a nyní se vyjednává ještě o jedné posile a to do zálohy, Filipovi Foltínovi přeju hodně úspěchů v první sezoně našeho báječného týmu a doufám že i on zažije ty oslavy kdy se slaví titul :))

TAK SPARTAKU A TED JEDEME ODZNOVAAAAAAA!! DO TOHO HOSI!!!             SPARTAAAAAAK TRNAVAAAA

 

Odchod majitele týmu josaska

Určitě to všichně už víte, josask se rozhodl opustit futbal manager, proto zde bych mu chtěl za všechno moc poděkovat at už za to že mi dal šanci se zhostit kapitána Spartaku a také za to že založil tento skvělý tým, čímž Spartak Trnava bezesporu je! Doufám že se ti bude dařit josasku v osobním životě a v tomto týmu pořád budeš, ale už pouze takovým duchem týmu. Ještě jednou moc za všechno děkujem! SBOHEM BUDEŠ NÁM VŠEM TADY CHYBĚT !!!!!

(josask mi dal heslo a o tým se budu starat já proto se nebojte o chod týmu, všechno je v nejlepším pořádku)