Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zakladatel týmu jé hráč josask.

Mužstvo bylo nasazeno do 3.ligy, začali se shánět hráči.To se senzačně povedlo a tak hned první sezonu se postoupilo.

První sezónu ve 2.lize jsme se chtěli pokusit o postup i když moc reálně to nevypadalo, ještě jsme se sehrávali a také jsme skončili na 4 nepostupovém místě.

Další sezóna ve 2.lize měla jasný úkol a to postoupit.Papírově jsme měli nejsilnější kádr a přesto se nám nepovedlo postoupit a skončili jsme na 3 místě, všichni byli moc zklamaný.

Třetí a poslední sezónu ve 2.lize už šlo o všechno, nějaký hráči říkali že jsme začarovaný mužstvo a že když zase nepostoupíme tak přestoupí.Naštěstí sezona se vydařila, skončili jsme na 2 místě a postoupili jsme konečně do 1.ligy.

V 1.lize byli pouze dva aktivní týmy s hráčemi, proto postup do Corgoň Ligy byl jistý.Ale sezóna byla velmi dlouho, samé kontumační výhry ale nikoho to nekoho to neodradilo, všichni tu sezónu přečkali.Zakončili jsme tuto nudnou sezónu na 2 místě a postoupili jsme konečne do CORGON LIGY!!!!!

 

CORGON LIGA

1.sezóna - Nazačátku jsme si dali úkol být do 5 místa. Do 6.kola jsme měli potíže ze vstřelením branky a v sedmém zápase jsme to konečně prolomili a tak jsme poprvé v historii klubu získali 3body v Corgon Lize. Nakonec jsme zakončili ligu na 4 místě!

2.sezóna - Cíl sezóny byl od vedení opět o něco větší, být do třetího místa. Tento úkol jsme splnili nad očekávání a překvapivě jsme vyhráli celou ligu a poprvé jsme se mohli zařvat MISTŘIIIII !!!

3.sezóna - Nyní jsme dostali od vedení úkol být do 2 místa, rozjížděli jsme se pomalu ale svižně. Nakonec jsme se jen přeci rozjeli!! V posledním zápase kdy šlo o všechno jsme hráli s lídrem tabulky, vyhráli jsme 1:0 a tím jsme získali velmi cenný DOUBLE TITUL!!!

4.sezóna - Po posledních úspěších už se nemůže mluvit snad ani o cíli sezony, nyní jsme se  už po tvrdé práci dostali na špici a proto chceme sbírat tituly! Nakonec jsme dosáhli druhého místa, což je také hezké umístění.

5.sezóna - Odchod dvou hráčů znamenal pokles sehranosti, tudíž se chceme pokusit o umístění do prvních dvou míst. Začátek sezóny vypadal špatně, ale vzchopili jsme se, hlavná soupeř SCP odpadl a my jsme ke konci ligy měli hodně blízko k titulu ale bohužel nám nevyšli vůbec poslední zápasy a tudíž jsme skončili na 2 místě což se taky bere.

6.sezóna - Výjmečná sezóna! Máme double! Vyhráli jsme titul i pohár!

7.sezóna - Tuto sezónu jsme zvládli parádně a završili ji ziskem titulu!

8.sezóna - Jednoznačně jsme vyhráli ligu a získali další tiul, škoda že se jenom stala nějaká chyba a nám nepřišli na účet peníze za titul :((

9.sezóna - Úspěšná sezona, vyhráli jsme titul + účast ve finále poháru, jen tak dááál :)

10.sezóna - Tato sezona se nám nevydařila, touto sezonou jsme se ocitli ve finanční krizi. Skončili jsme druhý v lize a v poháru jsme se nedostali do finále....Na příští se tento neúspěch dostaví na odměnách..